Anasayfa Hakkımızda

10 yılı aşkın bir süredir, çok sayıda başırılı tiyatro eserini Tuncer Örs Organizasyon çatısı altında, Türkiyenin birçok ilinde sahneledik. Geçtiğimiz sene ise Türk tiyatrosunun değerli isimlerinin yer aldığı “Bir Zamanlar Gazinoda” adlı oyununun yapımcılığını alarak, ilk kez bir tiyatronun tüm sorumluluğunu omuzlarımıza aldık ve  2017-2018 tiyatro mevsimi boyunca ülke genelinde, seyircinin beğeniyle doldurduğu salonlarda 85 temsil vererek harika bir sezon geçirdik.

Bu sezon da, prodüksiyonunu yapmaya başladığımız yeni oyunumuz "Küllerin Arasından" ile Arena Oyuncuları olmaya ve tiyatro emekçilerine katılmaya bir adım attık, çıktığımız bu yolda hep daha iyisini yaparak tiyatro seyircisinin alkışlarına layık olmaya çalışacağız.

Arena Oyuncuları olarak, Dekorundan kostümüne, ışığından müziklerine, sahne arkasından, sahne üstüne birbirinden değerli isimlerle bu sezon perde diyen yeni oyunumuz “Küllerin Arasından” ve bu sezonda devam eden başarılı komedimiz “Bir Zamanlar Gazinoda” ile bütün tiyatrolara, perdenin kapanmadığı, sahne ışıklarının hepimizi aydınlattığı, alkışların bitmediği güzel bir sezon diliyoruz..